loader-logo

- biz kimiz

Roka Reklam Ajansı, İzmir merkezli ama hedefi tüm Türkiye’de hizmet vermek olan bir reklam ajansı kuruluşudur. Genel olarak hizmet verdiğimiz kuruluşlar, markalarını ileriye taşımaya çalışan , her türlü farklı mecrada görünürlüğünü arttırıp müşteri potansiyelini yükseltmeyi hedefleyen firmalardan oluşmaktadır.

Sektörünüzdeki başarınızı ve uzmanlığınızı, müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize yansıtmak , ince düşünülmüş net bir mesaj , yaratıcı bir görsel ve akılda kalıcı bir slogan gerektirir.

Ajansımız , donanımlı, yaratıcı ve genç kadrosuyla, Kozmetik Sektörü gibi birçok sektör için marka konumlandırma ve kurumsal kimlik oluşturma hizmetlerinin yanı sıra, dijital ve klasik reklam araçları alanında bir çok hizmet vermektedir.

Gelin birlikte ihtiyacınız olan hizmetleri belirleyelim ve markanızın yeni imajıyla müşterilerinizde bambaşka bir algı yaratalım.

Play Video

Uzun Yıllara Dayanan Tecrübemiz İle Sizi Daha İleriye Taşıyacağız...

STRATEJİ

STRATEJİ

Hedefinize ulaşmanız için hızlı, özgün, yaratıcı çözümler üreterek sürdürülebilir ve çalışan pazarlama stratejileri üretiyoruz.

ÜRETİM VE HİZMET

ÜRETİM VE HİZMET

İşe başlamadan önce firmanızın veya ürününüzün içini dışını öğrenir, bu bilgiyi de en uygun materyaller ile tüketicinin ihtiyaçları ile ilişkilendiriyoruz.

YARATICI

YARATICI

Herkesin gördüğünü görüp, ancak daha önce hiç kimsenin düşünmediğini düşünerek yeni ve sıra dışı çözümler üretiyoruz.

UZUN SÜRELİ İLETİŞİM

UZUN SÜRELİ İLETİŞİM

Önceden belirlediğimiz hedeflerinize ulaşım sürecinde tamamen destek olup, kesin sonuçlu analizler ve yenilikler ekliyoruz.

EKİBİMİZ

Her şirketin farklı olduğunu ve farklı şirketlerin farklı
pazarlama ihtiyaçlarının olduğunu anlıyoruz ve güçlü ekibimizle her birine
benzersiz çözümler üretiyoruz.

Ad Soyad

Interior Designer

ad soyad

Co Founder

ad soyad

Architect

ad soyad

Interior Designer

MARKALARIMIZ